Сайт мәзірі

Басты бет
Қалалық ББ құрылымы
Мемлекеттiк рәмiздер
Виртуалды қабылдау
Қызметтің негізгі бағыттары
Секторлардың ақпараты
Аягөз ауданының білім беру қызметкерлерінің кеңесі

User Rating:  / 0

  2020 жылы 4-7 қаңтар аралығында Өскемен қаласында жалпы білім беретін пəндер бойынша өтетін республикалық олимпиаданың облыстық кезеңіне ауданымыздан 29 оқушы қатысып, барлығы жүлделі орындарды иеленді.Олимпиада қорытындысы бойынша: 6 оқушы-І орын, 16 оқушы- ІІ орын , 7 оқушы-ІІІ орын.Облыс бойынша Аягөз ауданы командалық есепте ІІ -орын иеленіп,  дипломмен марапатталып,  олимпиада кубогін жеңіп алды. Жеңімпаздар  мен  жүлдегерлерге  келетін  болсақ:

Қазақ тілі мен әдебиет пәні- І орын  №5 орта мектебінің 11-сынып оқушысы Тұрсын Жансая (жетекшісі А.А.Қанапьянова)

Қазақ тілі мен әдебиет пәні- ІІІ орын «Қалалық қазақ мектеп-лицейі»КММ-ның 10-сынып оқушысы  Еркін Арна (Э.О.Бозекенова).

Қазақстан тарихы пәні- І орын №1 орта мектебінің 11-сынып оқушысы №1 орта мектебінің 11-сынып оқушысы Айтқазин Алдияр(жетекшісі Л.К.Смагулова).

Қазақстан тарихы пәні- ІІІ орын №3 орта мектебінің 10-сынып оқушысы Оралбеков Темирлан ( жетекшісі Б.А.Абдильдинова).

География пәні- ІІ орын «С.Сейфуллин атындағы ЖББОМ» КММ-ның 10-сынып оқушысы  Мұрат Дина(жетекшісі Н:Н:Турусбекова).

География пәні- ІІ орын «№4ЖББОМ»КММ 11-сынып оқушысы Сакенов Бағдаулет (жетекшісі Б.А.Хамзина).

География пәні- ІІ орын «Қалалық қазақ мектеп-лицейі»КММ 11-сынып оқушысы Тоқабаева Анель (жетекшісі С.Б.Салкимбаева).

Адам.Қоғам.Құқық пәні- ІІ орын «№6ЖББОМЖИ»КММ 10-сынып оқушысы Болат Әділет (Л.Т.Молдашева).

          Адам.Қоғам.Құқық пәні- ІІ орын «Қалалық қазақ мектеп-лицейі»КММ 11-сынып оқушысы Серікқызы Қарақат (М.Райымбекова).

           Орыс тілі пәні- І орын «Қалалық қазақ мектеп-лицейі»КММ

10-сынып оқушысы Рыгебаева Тоғжан (жетекшісі А.К.Ахметжанова).

           Орыс тілі пәні- ІІ орын «№7 ЖББОМ» КММ 11-сынып оқушысы Досполова Венера(И.К.Мухамедиева).

          Орыс тілі пәні- ІІ орын «№1 ЖББОМ» КММ 11-сынып оқушысы Султанова Аружан (Р.К.Копабаева).

Ағылшын тілі пәні-  І орын  «Қалалық қазақ мектеп-лицейі»КММ 11-сынып оқушысы Оралханова Шырайлым (А.Ж.Ильясова).

Ағылшын тілі пәні- ІІ орын  «№1 ЖББОМ» КММ 10-сынып оқушысы Абилова Анар(жетекшісі А.Г.Султанбекова ).

   Физика пәні- ІІ орын «№5 ЖББОМ»КММ 10-сынып оқушысы Айтмуханов Бейбіт (жетекшісі Г.О.Оразбекова).

   Физика пәні- ІІІ орын «Қалалық қазақ мектеп-лицейі»КММ 10-сынып оқушысы Мустафин Қуанышбек (жетекшісі А.А.Исмагулова).

   Физика пәні- ІІІ орын «Мыңбұлақ ЖББОМ» КММ 10-сынып оқушысы Маралов Дархан (жетекшісі Б.С.Абдикаримова).

Математика пәні - ІІ орын «К.Бозтаев атындағы қазақ мектеп-гимназиясы» КММ 11-сынып оқушысы Үмбетов Елжан (Қ.Т.Нүрпейісов).

Математика пәні – ІІ орын «№5 ЖББОМ»КММ 10-сынып оқушысы Тұлыбекова Жайнагүл (жетекшісі С.Н.Бұршақбаева).

Математика пәні –І орын  «Қалалық қазақ мектеп-лицейі»КММ  9-сынып оқушысы Ерғазы Диас  ( жетекшісі М.Турмухаметова).

   Информатика пәні- ІІІ орын  «№1ЖББОМ» КММ 11-сынып оқушысы Байсағызова Балжан(жетекшісі Б.А.Хасанов).

   Информатика пәні- ІІІ орын «№10 қазақ мектеп-гимназиясы» КММ 

10-сынып оқушысы Айтқазиева Дана ( жетекшісі А.Н.Адилбекова).

   Информатика пәні- ІІІ орын «№5 ЖББОМ»КММ  9-сынып оқушысы Қайнарова Алтынай (жетекшісі Б.С.Раисов).

Биология пәні- ІІ орын « Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы»КММ 11-сынып оқушысы Тоқтасынова Мөлдір (жетекшісі Г.Ж. Мухамедиярова).

Биология пәні-ІІ орын «№5 ЖББОМ»КММ 10-сынып оқушысы Табылғазы Ернар (жетекшісі А.Ғ.Шонашева)

Биология пәні-ІІ орын «№1 ЖББОМ» КММ  9-сынып оқушысы Кенжебаев Шахкәрім (жетекшісі С.А. Орынбаева)

   Химия пәні- ІІІ орын«К.Бозтаев  атындағы  қазақ мектеп-гимназиясы»КММ 11-сынып оқушысы Тұрысбекова Томирис(жетекшісі  Н.С.Чалгинбаева).

   Химия пәні- ІІ орын «Қалалық қазақ мектеп-лицейі»КММ  10-сынып оқушысы Садибеков Азамат ( жетекшісі Г.С.Жылыбаева).

   Химия пәні- ІІ орын «№1 ЖББОМ»КММ  9-сынып оқушысы Байтұрсын Дариға(А.О.Санкайбаева).

    Жеңімпаздар мен жетекшілерін құттықтаймыз!

User Rating:  / 0

   2020  жылдың қаңтар аралығында Шығыс  Қазақстан  облысы  Аягөз  қаласының № 3 орта мектебі және балалар –жасөспірімдер  спорт  мектебінің спорт залдарында аудандық білім және ғылым беру қызметкерлері кәсіподақ комитетінің ұйымдастыруымен мектеп қызметкерлері арасында «Жаңа Жыл» мерекесіне арналған волейболдан жарыс өткізілді.

   Жарысқа 14 команда қатысты.Олар: № 1 орта мектебі,Д. Бабатайұлы атындағы орта мектебі,№ 3, № 4, № 5, № 6 орта мектептері, К. Бозтаев атындағы орта мектебі,мектеп – гимназия,мектеп – лицей,С. Ғаббасов атындағы орта мектебі,Тарбағатай  орта  мектебі, балалар – жасөспірімдер спорт мектебі,М. Әбеулов атындағы  орта мектебі, О.  Менаяқұлы атындағы орта  мектебі командалары.

  Ақтық ойындарға спорт мектебінің командасы, № 1 ,№ 5 ,балалар – жасөспірімдер спорт мектебінің командалары шықты.№ 1 орта  мектебінің  командасы 2: 0 есебімен № 5 орта  мектебінің командасын және балалар – жасөспірімдер спорт мектебінің командасын ұтып, І орынды иеленді, ІІ орынды балалар – жасөспірімдер спорт мектебінің командасы, ІІІ орынды № 5 орта  мектебінің  командасы  ІІІ  орынды  иеленді.

  Жарыс соңында жеңімпаздар мен жүлдегерлер және үздік ойыншылар аудандық білім және ғылым беру қызметкерлері кәсіподақ комитетінің кубоктарымен,бағалы сыйлықтарымен, медальдарымен,мақтау қағаздарымен марапатталды.





Соңғы жаңалықтар